Młodzież

W pierwszo piątkowe wieczory gromadzimy się na Eucharystii, gdzie staramy się włączać w Liturgię przez czytanie Słowa Bożego i modlitwy wiernych, śpiewanie psalmów oraz niesienie darów.

 

Po Mszy świętej gromadzimy się w kościele lub kaplicy na probostwie, gdzie przed Najświętszym Sakramentem modlimy się śpiewem
i rozważamy Słowo Boże z niedzieli.

 

Potem przechodzimy do salki pod kościołem na agapę, oglądamy filmy, wspólnie spędzamy czas przy bilardzie, czy stole do ping ponga. Kończymy o godzinie 21 Apelem Jasnogórskim i modlitwą.

 

Włączamy się w akcje charytatywne przy parafii i pomagamy przy parafialnym festynie.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Katowice - Murcki, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.