Rada Parafialna

W dniu 20 maja 2012 r. w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach odbyły się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Oddano 527 głosów, w tym 9 nieważnych. Przebieg wyborów nadzorowała komisja wyborcza w składzie: Ks. Szumilas Paweł (proboszcz), S. M. Boguchwała, Piotr Daniel, Stanisław Janowiec, Ewa Chwalczyk, Dariusz Chwalczyk. Wybory zostały przeprowadzone zgodnie ze Statutem Parafialnej Rady Duszpasterskiej i rozporządzeniem Arcybiskupa Katowickiego z dnia 4 kwietnia 2012r.

 

Skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej w parafii  NSPJ w dekanacie Katowice Bogucice jest następujący: 

 

Z URZĘDU:

 1. Ks. Sebastian Heliosz
 2. S. M. Boguchwała
 3. Dariusz Chwalczyk
 4. Piotr Pilch

 

Z NOMINACJI PROBOSZCZA:

 1. Dariusz Łukowski
 2. Krzysztof Krzebietke
 3. Piotr Daniel
 4. Dawid Otorowski
 5. Anna Tomczak
 6. Joanna Bywalec
 7. Lucyna Mastalerz
 8. Marcin Chmieliński

 

Z WYBORU PARAFIAN:

 1. Stanisław Janowiec
 2. Marek Chmieliński
 3. Robert Stanisz
 4. Marek Anton
 5. Marek Ziomek
 6. Dominik Helios
 7. Celina Chwalczyk
 8. Mirosława Kieromin

 

Zaprzysiężenie nowych członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbyło się 14.06.2012. Kadencja wybranej Rady trwać będzie 5 lat.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Katowice - Murcki, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.